Dobrá zpráva pro všechny lidi, kteří mají z nějakého libovolného důvodu záznam v bankovním či v nebankovním registru je, že takové potíže mají už dnes řešení. Jejich pomocníkem se v takovém případě stane hypotéka bez registru. A i přes to, že i přes zavádějící název této půjčky si poskytovatel váš registr důkladně prověří, tak je dost pravděpodobné, že potřebnou půjčku získáte.

centy

Lidí, kteří mají vroubek v registru, chodí po světě stále více. Je to dáno nejen tím, že by v naší společnosti přibývalo těch, kteří jsou málo zodpovědní, jako spíše tím, že doba, za kterou zápis z registru zmizí, je poměrně dlouhá. A když k tomu přičteme také to, že zápis v registru získáte už třeba jen kvůli opožděné platbě za telefon, pak se současnému stavu, kdy má téměř polovina Čechů zápis v registru, nelze divit.

Spíše je s podivem, jak na tuto skutečnost reagují klasické bankovní domy. Ať už požádáte o půjčku v libovolné bance, jakmile bankovní úředníci zjistí, že máte zápis v registru, tak vaše žádost letí neprodleně do koše. Dveře banky vám pak zůstanou uzavřené až do doby, kdy zápis z registru zmizí. A to může trvat několik měsíců i několik let.

eura

Nicméně díky tomu, že každý člověk může bez potíží požádat o hypotéku bez registru v nebankovní společnosti, není tento stav nutné nijak více řešit. Jestliže bankovní společnost zjistí, že se jedná o malý, ale i třeba o větší záznam, který nemá na vaši schopnost splácet úvěr ani ten nejmenší vliv. Pak je vysoce pravděpodobné, že potřebnou půjčku bez problémů získáte i se zápisem v registru.
K úspěšné žádosti o nebankovní půjčku je třeba splnit dvě povinnosti – mít pravidelný příjem, který bude dostatečný pro splácení půjčky i s úroky, a poskytnout za úvěr odpovídající záruku v podobě hodnotné nemovitosti. Tak málo stačí k úspěchu – za pár dní budete mít peníze v kapse, a případné vyšší úroky snadno vyřešíte refinancováním půjčky, jakmile zápis z registru zmizí.