Máte v plánu velké stěhování? Chcete na něm výrazně ušetřit? V tom případě neváhejte a využijete výhodnou akci na květen: dodávka na víkend! V rámci této akční nabídky si můžete v půjčovně dodávek pronajmout skvělou dodávku za příznivou cenu hned na celý víkend. A záleží jen na vás, co s ní následně podniknete. Takže pokud máte nějaké velké plány jako je třeba změna vaší adresy, pak je to skvělá příležitost, jak vše provést v rozumném čase a svépomocí, takže na tom výrazně ušetříte.

balíky

V ceně pronájmu je přirozeně neomezený počet kilometrů a dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku, takže se nebudete muset vůbec nijak omezovat. Záleží tedy jen na vás, jak daleko pojedete anebo kolikrát se na své trase otočíte tam a zpět. Můžete klidně vozit věci z jednoho konce města na druhý anebo z jednoho konce republiky na druhý, zaplatíte úplně stejně. Navíc vás nebude omezovat ani čas, protože když si dodávku pronajmete v pátek a vrátíte ji v neděli večer či v pondělí ráno, máte dostatek času na uskutečnění všech vašich plánů, tedy nejen stěhování.

dodávka nákladní

S pronajatou dodávkou se můžete pustit do libovolných plánů. Nemusíte s ní řešit pouze změnu adresy, ale klidně i stavbu nového domu, rekonstrukci toho starého anebo vyklízení půdy plné harampádí po dědečkovi. Anebo s ní můžete vyrazit na prodloužený víkend někam, kde se vám bude líbit – klidně i k moři.
Do takové pronajaté dodávky bez potíží naložíte nejen všechna potřebná zavazadla, a to i kdybyste převáželi i bicykly, ale také i všechny své přátele, takže si můžete uspořádat parádní relaxační víkend na horách či u moře. A právě k tomu je bezkonkurenční květnová nabídka zapůjčení dodávky na víkend jako dělaná. Navíc, v květnu už je všude příjemně teplé počasí, tím spíše na jižním evropském pobřeží.
Proto neváhejte a využijte jedinečnou víkendovou akci pro všechny vaše velké plány!